[-title_block-]
פאסווב = שנים של ניסיון
פאסווב = שנים של ניסיון

אודותינו - פאסווב

שלום, וברוכים הבאים ל Paasweb!

 

 

רקע כללי אודות פאסווב

פאסווב פועלת בעולם האינטרנט החל משנת 2005, וכיום נמצאת בשורה הראשונה במשק. במסגרת הפעילות, ובזכות המחלקות הרבות, פאסווב נותנת פתרון כולל - תחת קורת גג אחת, עבור צרכי העסק שלכם. מידי יום ביומו, פאסווב דוגלת לעקוב ולהתעדכן בטכנולוגיות החדשות, הרעיונות, העדכונים וכמובן פיתוחים אישיים אשר בסופו של דבר משמשים את לקוחותיה, ומשפרים את העסק שלהם אשר צועד יחד איתנו ומתקדם על בסיס יומי עם התקדמות הטכנולוגיה. תוך שמירה על המוטו שלנו: "ללא פסולת", אנו עושים את עבודתנו בהתחשבות בפרטים הקטנים ללא דברים מיותרים. לא תראו באתרינו סקריפטים ואלמנטים כבדים ואנימציות צועקות. המטרה העיקרית שלנו היא למצוא פתרון יעיל ויצירתי ולשמור על המהות.

 

 

בפעילותה נסמכת פאסווב על מספר עקרונות מנחים

V יחס אישי ומקצועיות: פאסווב דוגלת במתן יחס אישי ומסור, לכל אחד ואחד מלקוחותיה. תוך אמונה כי התוצרים הטובים ביותריכולים להיות מופקים אך ורק בהינתן התחשבות מלאה ואישית בדרישותיו ובקשותיו של כל לקוח וצוות מהימן אשר יודע את עבודתו ושם כערך עליון את הלקוח.

 

V זו לא הכמות, זו האיכות: היה זה לוי שטראוס שאמר, כי "איכות לעולם אינה יוצאת מהאופנה". אנו מספקים ללקוחותינו את הפתרונות האיכותיים ביותר, הן מבחינת השירות והתוצר הסופי.

 

V עליונות טכנולוגית: פאסווב משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית, אשר פותחה במהלך השנים וקיבלה הוכרה עולמית. (תוצאות גבוהות בגוגל).

 

V מעשים ולא מילים! 

 

 

 

 

 

אודות המחלקות השונות הפועלות במסגרת פאסווב:

פאסווב מורכבת מצוות עובדים מקצועי, נמרץ ומסור, כאשר כל אחד בעל ניסיון רב שנים בתחומו. בזכות החלוקה למחלקות, כאשר בראש כל אחת מהן עומדים אנשים המתמחים ספציפית בתחום מסויים, מספקת פאסווב שירותים רבים ומגוונים עבור העסק שלכם, הכל תחת קורת גג אחת.

 

V מחלקת הייעוץ והאפיון: פרויקט נכון, מתחיל באפיון נכון אשר מהווה בסיס להצלחה וביצוע נכון ויעיל של הפרויקט. אפיון נכון, לעיתים קרובות חוסך זמן יקר, עושה את העבודה יעילה ומהירה הרבה יותר. יתרה מכך, במהלך האפיון הצוות שלנו יחשוף בפניך הזדמנויות, המלצות ואפשרויות אשר יוכלו להעצים את הפוטנציאל של הפרויקט בצורה משמעותית. צוות המומחים של פאסווב, יעבדו איתך לאורך כל הדרך, ויאפיינו את האתר החל משלב המחקר: הגדרת מילות מפתח, בדיקת תחרות בשוק, אפיון קהל היעד, היררכיה נכונה של מבנה האתר. ועד לאפיון טכני מקצועי המתבסס על מחקר שוק מקדים.

 

V המחלקה הטכנולוגית: פאסווב רואה חשיבות רבה בטכנולוגיה, ועל כך, משקיעה משאבים רבים בפיתוח הטכנולוגיות שלה. צוות פאסווב, מורכב מאנשי טכנולוגיה בעלי ניסיון, תארים וידע רב בתחום הפיתוח, האלגוריתמיקה, וידע האינטרנט על בוראו. בזכות צוות טכני חזק ואיכותי, מצליחה פאסווב לשמור על פוזיציות עליונות בעולם הפיתוח, וזוכה בהוקרה עולמית.

 

V מחלקת העיצוב: העיצוב מתבסס על ניתוח מעמיק של השוק וקהל היעד, ומתחיל באפיון ועיצוב חווית משתמש נכונה עבור קהל לקוחות פוטנציאלים מוגדר. לאחר מכן, צוות המעצבים מיישם עבור האתר קונספט עיצוב ייחודי ומוכר.

 

V מחלקת הפרסום: אנו סבורים, כי אתר הוא עסק שצריך לעבוד, למכור ולייצר הכנסה באופן תמידי בין אם זו חנות וירטואלית, אתר תדמיתי עבור חברתכם, פורטל, מותג אינטרנטי חדש או סטארט-אפ. לאחר הקמת האתר, צוות הפרסום שלנו בונה תוכנית פרסומית, ועל בסיסה מתבצע פרסום האתר, המותג והעסק שלכם. מחלקת הפרסום שלנו מתמחה ב: החדרת מותג חדש לשוק, שיפור ופרסום מותג קיים, ביצוע סקרים, הגברת תעבורה של לקוחות פוטנציאלים, ייצור לידים "סופר איכותיים", ניהול קמפיינים ממומנים, SEO, SEM, SMM, יצירת והגברת הפעילות והמודעות סביב המותג והעסק שלכם. לצוות ניסיון רב בעבודות פרסום עם חברות מובילות במשק הישראלי והעולמי. הצוות מורכז מאנשי פרסום, מקדמי אתרים, SEO, קופייריטרים מקצועיים ב 4 שפות :עברית, אנגלית, ערבית ורוסית, ואנשי קריאטיב.

 

V מחלקת הסטארט-אפ: בפאסווב תמצאו פתרון מ-א- עד -ת- עבור הסטארט אפ שלכם. החל המשלב הראשון שהוא בניית תוכנית עסקית מקצועית למשקיעים, ובדיקת כדאיות, ליווי משפטי לאורך כל הדרך, ליווי בפנייה למשקיעים. ועד לפתרון יישומי של הרעיון הן מהבחינה הטכנית (פיתוח הסטארט אפ מ-0, או תמיכה במוצר קיים), השקה וליווי הסטארט אפ. > מחלקת ה B2B: פאסווב מאמינה כי שיתוף פעולה הדדי תורם רבות לשני הצדדים. כיום, מנהל פאסווב שיתופי פעולה עם קונצרנים וחברות במשק הישראלי והעולמי. כמו כן, לרשות פאסווב מספר מוצרי מדף, אשר ניתנים לאינטגרציה בחברה שלכם.

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם
 
בין לקוחותינו בענף
© 2015 Paasweb בניית אתרים , כל הזכויות שמורות.
אודות פאסווב
פאסווב פועלת בעולם האינטרנט החל משנת 2005, וכיום נמצאת בשורה הראשונה במשק. במסגרת הפעילות, ובזכות המחלקות הרבות, פאסווב נותנת פתרון כולל - תחת קורת גג אחת, עבור צרכי העסק שלכם.
מידע נוסף אודותינו